RIP Paul Gray

26. května 2010 v 21:49 | greenei |  Slipknot
All hope is gone

Když jsem přemýšlela o návratu na blog, ani ve snu by mě nenapadlo, že se vrátím s tak smutnou zprávou...

Každý máme něco, z čeho cítíme zvláštní pocit. Může to být osoba, věc, zážitek....nebo kapela. A já patřím k lidem, kteří když slyší jméno svojí oblíbené kapely, mají ten zvláštní pocit, který si nespojují s mnoha věcmi a nestydí se za to i když to moc lidí nechápe. Slovo Slipknot pro mě vždycky znamenalo naději, uzdravení, radost, vzrušení a přátelství. Když jsem stála v Ostravě a s otevřenou pusou sledovala 9 lidí, kteří jsou spolu už 10 let a pořád mezi sebou cítí lásku a přátelství, byla jsem šťastná. V nejhorších chvílích a naopak i v nejlepších tu pro mě vždycky byli, jejich hudba, slova pro mě byla oporou i povzbuzením.

Vždycky mě udivovalo jak spolu 9 lidí může trávit tolik času. Jak jsou spolu v dobrém i zlém. Tak to přece někdy ani nebývá v manželství... Když jsem poslouchala písničku Till We Die, často jsem měla slzy v očích. Ne ze smutku, ale z příjemného pocitu z jejich soudržnosti. Ale teď umřel...Možná umřeli?

Je pro mě neuvěřitelné, co se stalo, ale to určitě pro všechny fanoušky. Nedokážu si představit co bude dál jako všichni... A je docela sobecké přemýšlet o osobních zájmech jako třeba že už nebude další cd nebo další koncert... Jak musí být jeho příbuzným a lidem, co ho znali osobně... My fanoušci jsme ztratili hrdinu a kousek kapely, ale tihle lidé ztratili mnohem víc.

A je jasné, že Slipknot už nikdy nebudou co dřív, že pocit nás fanoušků vztahující se k nim už nebude stejný a můj pocit z Till We Die už nebude tak radostný. Důležité ale je, že Paul nikdy nebude zapomenut. Pro mě budou mít Slipknot vždycky 9 členů a on bude vždycky #2... A dovolím si říct že pro všechny.
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barushka Barushka | Web | 27. května 2010 v 16:33 | Reagovat

hej je to hodně smutný no...nemám k nim takový vztah jako ty, ale viděla sem ho, a je to hrozně hrozný...a pro určitě moc těžký.

2 Wex Wex | 28. května 2010 v 16:08 | Reagovat

ano!
ať už ho nahradí kdokoliv, ať už to s knotama půjde kamkoliv...bude to jiný a smutný :(

3 myshuge myshuge | Web | 31. května 2010 v 22:10 | Reagovat

:(
Mně je to pořád hrozně líto, už jen právě kvůli VÁM, fanouškům... A to jsem si já idiot myslela, že se zeměkoule přestane točit, když Bob opustil MCR. Nejradši bych si dala facku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.