Někdo má narozeniny

22. června 2009 v 16:41 | gre |  My friends:)
She isn't real - but I can make her real

Byla jednou jedna malá holka. Měla vlasy jak hrnec a rifle nad kotníky. Měla ráda chleba se sádlem. Většinu času se usmívala a jen sledovala okolí. Bála se hrát si ostatníma dětma. Lidé si jí nevážili a jen si s ní pohrávali. Bylo nám asi 6, hrály sme si s napichovátkama na jednohubky. Jedla sem u nich pro mě dosud neznámé máslo v kostce. Dala mi plyšovou malou žlutou kachnu. Bylo nám 7 a koupaly sme se v našem nafukovacím bazénu. Bylo mi asi 8 a byla sem na ni naštvaná, že na tabuli napsala místo Eva, Iva. Bylo mi asi 12 když sem jí zavolala a zeptala se jestli se mnou nechce sedět. Bylo nám asi 13, když sme se daly na hodně nechutnou a špatnou cestu:D a o pár měsíců později sme se daly na cestu lepší než dobrou...Bylo jí 13, když sme jely na náš první koncert. Bylo jí 14 a jely sme na další. Bylo jí 15 a já ji viděla poprví brečet radostí. Ještě předtím se naše cesta rozdělila, aby se znova mohla napojit na další společnou. Už ji nevidím každej den a nemůžu s ní vymýšlet 666 jmen Villeho dětí v hodinách. Nemáme kulichy v němčině a nesvačíme. Je jí 16 a je pro mě vzácnější. Je jí 16 a je pořád stejná, ale reálnější.

There's something cold and blank behind her smile

Připadá mi to jako pár dní, co se známe. Ale je to víc než 10 let. Když mi bylo hrozně, ona mi na icq začala psát kecy o frisbee a Slipknot, aby mě rozesmála. Přijde a dívá se jak hraju na kytaru. Není na mě naštvaná, když by měla být. Nevnímá moje nálady a chápe mě.
I když si občas myslíme, že nemá problémy, je to špatně. Někdy bych ráda, aby mi je říkala a neměla pocit, že proti mým nejsou nic.

- konec "nostáldža" -

Pamatujete si jak Kvatka blila? Jak začala koktat, když uviděla Wednesdaye a já nestihla zareagovat? Jak na škole v přírodě se na ni všichni vysrali a já do ní valila největší kecy ever? Jak se bála Kruhu? Jak mluvila o zelené obloze? Když ztratila peněženku, kterou našla? Když za nádrem mlela hovna a viděla duhu, v triku My Chemical Romance? Jak měla doma žebřiny po kterých sme nemohly lozit? Když sem jí řekla, že už je v tom filmu světlo? Když sem u nich poprví spala a dívaly sme se na hvězdný války. Když si dělá prdel z mýho mrtvýho psa. Když na mě čeká před školou, když já ji čekám před školou. Jak se na mě nasere, když jí pošlu taby Coffin Fodder:D Její hodinový převlíkání a líčení. Její šmelení:D ...Je to blbost, protože si to nemůžete pamatovat.

Mám ráda kvatku more than words can say, jen to neříkám. Nedokážu si představit, kdyby jednou nebyla na icq, venku, někde...Kvatice, přeju ti hodně peněz. A pořádnou šmelinu, kterou naplánujem. A naučim tě hrát na kejtru. Jo a stáhnem všechny ty filmy z našeho seznamu:) kvík kvík kvík víu...

Neber slovo boží do úst nadarmo - bůhbůhbůhbůh
Kvatka byla ochuzena o narozeninovou sms, protože sem spala 13 hodin.

klikni pro další fotku

"Veverky"

klikni pro další fotku

Together as one, agains all others:)

těšim se až ti bude 18:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barushka Barushka | 22. června 2009 v 18:05 | Reagovat

to je moc..hezké..:)

2 Kvatka Kvatka | 22. června 2009 v 19:19 | Reagovat

to je dokonalý, nejvíc moc, krásný, úžasný, ani slovo pro to není jak je to dokonalý, ten článek mě dojal, nádherně shrnutejch našich 12 let, fakt díky moc, nejvíc moc :)

3 Wex Wex | Web | 25. června 2009 v 21:16 | Reagovat

he-he-he-hepy brzdddéj :)

4 Tom Tom | 1. prosince 2011 v 8:18 | Reagovat

pošli ji ty taby :DD

5 greenei greenei | 11. prosince 2012 v 19:22 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.