Červen 2009

Někdo má narozeniny

22. června 2009 v 16:41 | gre |  My friends:)
She isn't real - but I can make her real

Byla jednou jedna malá holka. Měla vlasy jak hrnec a rifle nad kotníky. Měla ráda chleba se sádlem. Většinu času se usmívala a jen sledovala okolí. Bála se hrát si ostatníma dětma. Lidé si jí nevážili a jen si s ní pohrávali. Bylo nám asi 6, hrály sme si s napichovátkama na jednohubky. Jedla sem u nich pro mě dosud neznámé máslo v kostce. Dala mi plyšovou malou žlutou kachnu. Bylo nám 7 a koupaly sme se v našem nafukovacím bazénu. Bylo mi asi 8 a byla sem na ni naštvaná, že na tabuli napsala místo Eva, Iva. Bylo mi asi 12 když sem jí zavolala a zeptala se jestli se mnou nechce sedět. Bylo nám asi 13, když sme se daly na hodně nechutnou a špatnou cestu:D a o pár měsíců později sme se daly na cestu lepší než dobrou...Bylo jí 13, když sme jely na náš první koncert. Bylo jí 14 a jely sme na další. Bylo jí 15 a já ji viděla poprví brečet radostí. Ještě předtím se naše cesta rozdělila, aby se znova mohla napojit na další společnou. Už ji nevidím každej den a nemůžu s ní vymýšlet 666 jmen Villeho dětí v hodinách. Nemáme kulichy v němčině a nesvačíme. Je jí 16 a je pro mě vzácnější. Je jí 16 a je pořád stejná, ale reálnější.

There's something cold and blank behind her smile

Připadá mi to jako pár dní, co se známe. Ale je to víc než 10 let. Když mi bylo hrozně, ona mi na icq začala psát kecy o frisbee a Slipknot, aby mě rozesmála. Přijde a dívá se jak hraju na kytaru. Není na mě naštvaná, když by měla být. Nevnímá moje nálady a chápe mě.
I když si občas myslíme, že nemá problémy, je to špatně. Někdy bych ráda, aby mi je říkala a neměla pocit, že proti mým nejsou nic.

- konec "nostáldža" -

Pamatujete si jak Kvatka blila? Jak začala koktat, když uviděla Wednesdaye a já nestihla zareagovat? Jak na škole v přírodě se na ni všichni vysrali a já do ní valila největší kecy ever? Jak se bála Kruhu? Jak mluvila o zelené obloze? Když ztratila peněženku, kterou našla? Když za nádrem mlela hovna a viděla duhu, v triku My Chemical Romance? Jak měla doma žebřiny po kterých sme nemohly lozit? Když sem jí řekla, že už je v tom filmu světlo? Když sem u nich poprví spala a dívaly sme se na hvězdný války. Když si dělá prdel z mýho mrtvýho psa. Když na mě čeká před školou, když já ji čekám před školou. Jak se na mě nasere, když jí pošlu taby Coffin Fodder:D Její hodinový převlíkání a líčení. Její šmelení:D ...Je to blbost, protože si to nemůžete pamatovat.

Mám ráda kvatku more than words can say, jen to neříkám. Nedokážu si představit, kdyby jednou nebyla na icq, venku, někde...Kvatice, přeju ti hodně peněz. A pořádnou šmelinu, kterou naplánujem. A naučim tě hrát na kejtru. Jo a stáhnem všechny ty filmy z našeho seznamu:) kvík kvík kvík víu...

Neber slovo boží do úst nadarmo - bůhbůhbůhbůh
Kvatka byla ochuzena o narozeninovou sms, protože sem spala 13 hodin.

klikni pro další fotku

"Veverky"

klikni pro další fotku

Together as one, agains all others:)

těšim se až ti bude 18:D

Slipknot - 10.6.2009 Ostrava

11. června 2009 v 11:56 | gree |  Slipknot
Everything ends...

Pokud sem byla v hajzlu z koncertu Mansona, tak nevim kde sem teď, protože to co sem včera prožila, totálně posunulo mé hranice reality...Bylo to nezapomenutelné, velkolepé, dokonalé a neuvěřitelné. Nevím jak tenhle report dopadne, protože sem moc ovlivněna sobeckými pocity.
Jak o tom přemýšlím, rozdělila bych to na - koncert a - 2. setkání s Joeym...Mám pocit, že tohle vyzní fanaticky, ale po včerejšku je mi to totál jedno...

Vstávaly sme Barushkou a maminkou v 5 ráno...Spěchaly sme na bus, na vlak a pak sme zmateně zjištovaly jestli sme ve správným vlaku...Bylo mi divně, nevěřila sem, že je tu něco na co sem čekala tak dlouho...

V 8 sme už byly v Ostravě, počkaly na tramvaj a jely k ČEZ Areně...Nebylo pro mě velkým překvapením, že sme tam byly první:D Byla sem docela ohromená tou halou a celkově tou atmosférou, ty billboardy a všechno, prostě něco kouzelnýho.
Šly sme k toubusům, kde sem se opatrně ptala sekuriťáků v kolik se bude pouštět a jestli sou tu už účinkující...A tak sme stály a koukaly na tourbusy...Pak začalo pršet. Ale to nevadilo. Došel za náma řidič jednoho tourbusu a začal se nás ptát jak se čeky řekne "How are you" a taky "Beautiful girl" tak sme mu to řekly, on se strašně smál, ale dobře to opakoval:D pak z něj vypadlo jak je v češtině " two krásná holka",!red one and black one" byl fakt vtipnej:D Potom se s náma bavil ještě jeden řidič, ale ten nám jen řekl že Slipknot přijedou tak v 7...V 11 sme šly před vchod...Jako u toho vchodu sme byly už v 9, ale pak sme se přesunuly k těm busům...Bylo tam už pár lidí, poznala sem Antistara z maggots-lair a bavila se s pár lidma, ale nevím kdo jsou:D Což mě mrzí, byli milí. Asi ve 12 došli Anet, Kika a Jarda - vtipní lidé:D Žeru je, když ěm neoslovují mým pravým jménem. Pak se k nám přidala Sweet, na což sem byla fakt ráda a bylo to fajn. Tak v 5, možná dřív si už lidi stoupnuli a začalo to být trochu hustý...Potom přišla Wex, na kterou sem se nejvíc těšila a byla sem ráda, že se k nám prodrala...Byla sem vyraplená, protože otevřeli ze 3 vchodů 2, samozřejmě že u toho neotevřenýho sem stála, ale nakonec ho naštěstí otevřeli. Pronesla sem jen jedno pití, ale pohoda.
Ve chvíli, kdy sem s barushkou běžela chodbou do sálu mi bylo zajímavě:D Běžela sem co to šlo a hle, byla sem v první řadě:D Uprostřed. Euforie. Vedle mě Wex, z druhé strany Barush. Za mnou milí lidé, kteří mě docela uklidňovali, protože nevypadali jakože mě rozmačkají o zábrany.
Řekla bych tak v 7 začali Devil Driver, hráli tak půl hodiny a byl to nářez. Myslím, že za náma bylo pěkný Circle of death. Pak byla pauza a přišli Trivium, trochu mě to nebavilo, měli špatně nazvučenej mikrofon, ale po kytarové stránce byli dokonalí. Další pauza.

A pak to přišlo. Nevim kolik přesně bylo. Na podiu se objevil Joey. Obvyklý hadry, na rukou "větve" a na hlavě trnovou korunu. *zděšená, neschopna uvěřit* Poté co se objevilo zbylých 8 maskovaných velikánů, sem byla už totálně zmatená a trochu v hajzlu. Chápejte, byl to můj první koncert Slipknot, chvilku mi trvalo zvyknout si na ty masky a na to že je jich tolik. Nestíhala sem všechny sledovat. Ne že bych se jich bála, jen to bylo trochu zvláštní. Po prvním songu (sic) sem ale tušila, že tohle bude nářez mýho života:D Eyeless sem si nejvíc užívala...Vlastně všechno. Brutální pro mě bylo Disasterpiece a samozřejmě Spit It Out. Jinak mě dostalo Vermilion. V půlce sem už byla totálně na zábranách a trochu mě bolelo za krkem. Ale bylo to v pohodě. Možná bych se už mohla dostat k Joeymu, kterej si mě evidentně všimnul a nakonec ujistil, že si mě asi pamatuje. Abych pravdu řekla, věnovala sem mu asi největší pozornost, stála sem přímo naproti. Dál mě *žádné překvapení* dostali Clown, Chris a Sid a jejich perkuse. Nadchla mě sehranost Clowna, Chrise a Joeyho při The Blister Exists. Popravdě, trochu mi bylo úzko z Micka, kterej stál přímo před náma. Chytla sem si na Sida a zahlídla se na obrazovce na perkusích.
Zero Bullshit sem přežila naprosto v pohoda a moc dobře to na mě zapůsobilo. Joeyho otáčející se bicí - to bylo něco. Myslela sem že to na mě ale zapůsobí jinak, totiž když to vidím jenom na videu, trochu se mi motá hlava a je mi z toho špatně, měla sem strach co to se mnou udělá, ale nic mi nebylo a nejvíc se mi to líbilo. Corey měl ty skvělý kecy, co většinou říká a který mě tak dojímají, když je vidím na youtube. Jenže když to říkal a já byla v davu do kterýho to říkal, bylo mi mocně. Byla sem naprosto pyšná na to, že sem na koncertu kapely jako sou Slipknot...Když to směrovalo ke konci, měla sem trochu frustrující pocit, byla sem smutná docela, protože mi to celý přislo jako chvilka. Ale od první až po poslední song sem si to nejvíc užila.
A teď, pro mě naprosto nepochopitelné a neuvěřitelné zážitky.
Chod mojí krva zbrzdila jedna chvilka. Bylo mi jasný, že Joey mě poznal a pamatoval si mě, jak sem psala. A strašně sem chtěla chytnout paličku, ale byla sem smížená s tím, že je naháže někam dozadu. Ale nevadilo mi to, stačilo mi, že na mě párkrát ukázal a tak...Začalo hrát Till We Die. Trochu mě to dojalo...Ale ne teda že bych brečela:D A všichni odešli, jen Shawn házel paličky...
Najednou se objevil Joey, měl asi 4 paličky a šel úplně na druhou stranu od nás. Tak sem si řekla že je to zabitý a aspoň se dívala jak je lidi chytají. Jo ještě sem zapomněla zmínit, že celou dobu před náma stál Joeyho sekuriťák, kterýho už sme znali z autogramiády z Vídně. A tak Joey naházel 3 paličky a jednu měl. Najednou se na mě díval, byl docela daleko, a začal k sobě volat svýho sekuriťáka, říkala sem si co se to kurva děje. Teď jen vidim slet událostí - Joey se naklání k němu, podává mu paličku, ukazuje na mě a něco mu říká, sekuriťák jde, podává mi paličku a usmívá se - totální zděšení! Ještě před mým šokem sem na Joeyho stihla zamávat a zařvat "Thanx" a pak sem jen stála a nechápala, stejně jako lidi kolem:D Připadala sem si divně když potom kolem mě chodili lidi a říkali "To seš ty komu podal tu paličku!" a všichni si na ni chtěli sáhnout:D Dokonalý!
Jo byla sem trochu v hajzlu a říkala si že dneska už sem svoje štěstí vyčerpala - později se ukázalo že ne:D Šla sem za Enki, prohodily sme něco o koncertu a pak se rozloučily, protože Enki a Jarda byli zničení z Korn tak jeli brzo domů. A já donutila čekat chudáky lidi se kterýma sem tam byla stát u tourbusů a čekat. Přidala se k nám Swupie (omlouvám se jestli to píšu špatně dude:D) u které sem měla pocit že ji znám hrozně dlouho i když sem ji viděla poprví v životě. A čekala sem a pořád nechápala. Bylo tam ještě pár lidí. Zahlídla sem Czech Courtney Love a Antistara, což bylo brutální vidět je live.
Pak sem uviděla Joeyho a slavného sekuriťáka jít k busu. Začala sem řvát at jde sem a ostatní řvali taky. Nejdřív se tak díval, pak chvilku jen stál a pak zalezl do tourbusu. To sem si řekla že už je to v hajzlu. Ale šel k nám právě ten sekuriťák a já už viděla jak nám vynadá nebo tak něco, ale šla sem se Swupie k němu a on řekl, že pokud chceme aby Joey přišel, máme si stoupnout do řady. *zděšení #2* A tak sem stála, držela booklet prvního cd Slipknot, paličku, foťák a valila do sekuriťáka velice zmatenou angličtinou, jestli bude Joey mít fixu:D On mi jen řekl "Don't care about this" a smál se mi:D Ale byl v pohodě. No...A pak už sem jen viděla vysmátýho Joeyho jak se blíží. Ou jé. Řekl něco jako jestli mám tu paličku a já mu ji ukázala a opět shitskou angličtinou poděkovala, on se pořád usmíval. Pak sem ho objala a on se pořád smál. Přišlo mi to nějáký dlouhý tak sem ho už chtěla pustit, ale on nepustil mě:D *mocný pocit* Zavalila sem do něj nějáký kecy, nechala ho podepsat mi booklet a pak se ho, s malou nadějí a docela se strachem, zeptala jestli se můžem vyfotit. Na to mi překvapeně řekl něco jako "Of course" a měla sem fotku s Joeym. Snížila sem se co nejvíc sem mohla, aby nebyl vidět náš výškový rozdíl. Stejně jde vidět. A pak sem ho zmateně objala znova, on se smál. Pak sem ho vyfotila s Barushkou, pochválila mu se swupie jeho kšiltku Misfits - přitom se velice rozkošně usmál - vyfotila ho se swupie a šla sem oppodál za mříže. Pořád sem se ale dívala jak se podepisuje a tak a i on se občas na mě podíval a usmál se, což bylo pro mě naprosto neuvěřitelný a od něj nejvíc milý. Ke konci mě napadly všechny ty otázky co sem pro něj kdy měla. Vybrala sem otázku, co bude s Murderdolls? Když už odcházel tak sem to na něj zavalila. On se, řekla bych, trochu rozzářil a opět se smíchem mi řekl, že bude brzo nová deska. Vypadal, že ho potěšilo že se ptám. A pak šel. Začali sme skandovat jeho jméno a trochu si zařvali. On naskočil do busu a byl fuč.
Trochu sem to potřebovala pobrat. Tak sme se swupie trochu fanaticky hysterčily:D Pak tourbus odjel a já byla docela smutná, ale po dlouhé době, totálně šťastná.

Shrnuto, to byl můj největší koncertní a po-koncertní zážitek. Přepadá mě smutek, když si řeknu, že Slipknot neuvidím zrovna v blízké době, ale já si počkám. Na druhou stranu se nejvíc těším na novou desku Murderdolls. Setlist byl naprosto nejlepší. Jistě každej najde něco, co mu tam chybělo, mě třeba scházely song jako Purity, The Heretic Anthem a The Nameless. Ale i tak sem byla naprosto spokojená. Lidi v hale byli taky fajn a neutrpěla sem krom nepatrné křeči v lýtkách nic. Takže dokonalost.

Mé úlovky:
- podpisy Joeyho na bookletu cd a na lístku
- fotka
- palička Pro-Mark Millennium II 515
- nepoužité trsátko Micka, který sem dostala od sekuriťáka
- dva balonky maggots-lair (nejvíc krásný sou) Ale akce s balonkama, myslím nevyšla tak jak měla. Je to docela škoda, protože myslím, že to mohlo být monstrózní.a nakonec můj splněný cíl:

může mi někdo říct, proč sou ty fotky tak shitsky divně rozmázlý a zmenšený?

Pokud pro mě koncert Mansona byl 555, potom byl pro mě koncert Slipknot minimálně 666.Marilyn Manson - Brno 3.6.09

4. června 2009 v 11:59 | gree |  Marilyn Manson
Here's you antichrist superstar
Všude během dne můžete číst, že ten koncert byl nejhorší, že to bylo totální zklamání a nestálo to za to. Ještě sem nečetla jediný vzkaz na foru, kde by někdo řekl že se mu to líbilo. Já to říct můžu. I když mě to taky dost zklamalo, tak vystihnu spíš ty lepší momenty, který mě utvrdily v tom, že Manson je zpátky a opět vystavuje své ego...I když ne jako dřív.

Všechno co budu psát je jen můj názor a můj pohled. Kdokoli může dojít a říct že to je jinak a že co píšu je blbost. Možná se můžu setkat i s tím, že sem sezóní fanatička a nemůžu ten koncert vůbec hodnotit. Fuck off. Tohle budou jen mé pocity a zážitky.

setlist:
1. Four Rusted Horses
2. Pretty As A Swastika
3. Leave A Scar
4. Disposible Teens
5. Hate Anthem
6. Arma-God-Motherfuckin-Geddon
7. Great Big White World
8. Dope Show
9. Wow
10. Sweet Dreams/Rock´n´roll Nigger
11. We´re from America
12. Beautiful People
13. If I Was Your Vampire (na koncertě nakonec Marilyn Manson nehrál)
14. Rock Is Dead (nehrál)
zdroj setlistu: idnes

K setlistu bych měla výhrady. Naprosto mi schází The Fight Song, mOBSCENCE, 1996, Little Horn a Antichrist Superstar. Ovšem nejvíc mě nasralo, že Rock Is Dead, kterou sem vyčkávala společně s Irresponsable Hate Anthem a The Beautiful People nejvíc, byla na setlistu, ale nezahráli ji. Oni asi ani nemohli...

Čekání bylo nekonečné. Stály sme před Velodromem s Kvatkou od 9:30. A byly sme tam první. Pobavily sme se se sekuriťákama, kteří se divili že sme tam tak brzo a chvilku po nás došly dvě holky. Ze začátku sem z nich měla blbej pocit, ale pak se s náma daly do řeči a musela sem se nejvíc smát:D Pořád se líčily a jedna se asi 2x šla převlíknout, měla dvě tašky a 6 řízků:D Byla nejvíc brutální! Potom došla Enkli a Jindra(?), který sem nejvíc ráda poznala. Nejdřív sem měla pocit, že se nás budou stranit, ale naopak. A prostě se čekalo. Najednou se k nám dostala informace, ve kterým hotelu Manson je a jak se k němu dostat. Tak se tam šlo, ale paní nás vyhodila. Dál se k nám dostalo, že je v 5. patře a kudy bude procházet, když pojede na Velodrom. Byl to ale docela risk a nikomu se nechtěla propásnout první řada.
Asi ve 4 se začal dav tlačit trochu dopředu. Lidí tam bylo, odhadla bych tak 200 - ale mám špatný odhady na počty lidí tak nevim. V tomhle sem byla taky rozladěná, protože nás pořád mačkali sekuriťáci na stranu, protože tam projížděly auta. Organizace trochu selhala. Ovšem to mě nesralo tak, jak pár vymachrovaných slečen, který si před Velodrom došly ve 2 a pořád měly plnou hubu keců, jak nebudou jinde než v první řadě. To sem fakt raplila. Nejvíc mě srala dvojce matka-dcera, který byly přesně ten typ a ještě pořád měly kecy na lidi kolem a komentovaly jejich make-up a oblečení. Ale dobře jim tak, skončily ve 2. řadě:D
Velkým překvapením byla pro mě Víla - z Wednesday 13. Nejdřív nás nepoznala, ale stejně se s náma bavila. Bylo asi 18:20, nevím přesně a pustili nás dovnitř. Nikdy sem neběžela rychleji. Zdržel mě sekuriťák a lepení pásku na ruku, ale utíkala sem nejvíc moc a koukám kde sem a - první řada uprostřed:D Ano první řada na Mansonovi. Zjistila sem, že sem pronesla pití. Podržela sem místo Kvatce a pak sem si začala uvědomovat, že to možná bude trochu průser:D Vedle mě se objevila Vílaa její kamarádka, což bylo super. Za mnou pak jeden německy mluvící kluk, kterej byl nejvíc vystaljlovanej a šel z něj strach. Ale choval se celkem ok, až na to že při 2. songu mě málem zabil rozmačkáním o zábrany.
Předkapela začala asi v 19:15 - taky nevim přesně. Čekala sem že budou hrozní, ale první 3 písničky sem se docela bavila. Zpěvák měl vtipný hadry a docela dobře řval. I když byli docela podivní, ale milý a smíření s tím že všichni čekají na Mansona. Nezdrželi se dlouho.
Po nich následovalo hodinové čekání na "Prasáka alkoholika a feťáka" kterému sme odpustili jeho hříchy.

Bylo dejme tomu 21:10 a černá plachta, co zahalovala podium, přes kterou prostupoval kouř, spadla a spatřila sem Mansona v plné síle, zdálo se mi. Měl pirátský klobouk a menší plášť. Twiggy, na kterýho sem se dost těšila, byl nějákej vypruzenej a moc se nedíval do lidí. Manson se ale předvedl, pro mě, v nejlepším světle. Pořád skopával mikrofon (rozumějte že vážně pokaždé, kdy ho technik přišel zvednout), pořád házel láhve do publika, osahával se, obnažoval se a jeho ksichty, co na nás házel, byly úžasný! Nebudu popisovat asi dál, protože se to nedá, to byste museli vidět. Když sem stála kousek od někoho jako je Manson, bylo mi docela zvláštně, jestli mi rozumíte. Bylo vidět, že nemá zábrany a viděla sem že i lidi kolem mě byli šťastně překvapeni, když měl poznámky na techniky a bubeníka. Ovšem bubeníkovi bych věnovala pár slov. Při We're From America, se Manson asi nasral - čert ví co se stalo - a hodil po Gingerovi mikrofon. Ale tak, že se fakt napřáhnul a byla to pecka jak prase přímo do hlavy. Nejdřív sem se smála, ale to mě přešlo když sem ho neviděla na bicíma. Přestali hrát a dokonce i Manson se šel podívat, co udělal. A v tom si myslím, je ten kaz koncertu. Protože po We're From America - který sem měla pocit ani nedohráli, ale nevim protože se mi ten song moc nelíbí, tak ho dobře neznám - zahráli The Beautiful People, za což sem byla nejvíc ráda a bez rozloučení nebo varování, že je konec odešli. Jasně že si všichni mysleli, že se kapela vrátí na přídavek a asi 15 minut sme je vyřvávali zpět. Ale nic. To byla věc, která mě nasrala ze všeho nejvíc. A nejen mě, ale i těch dalších 4 000 lidí.
Po koncertu se ke mě dostalo, že snad Gingera měla odvíst sanitka, čemu bych se ani nedivila.

Lidi byli docela fajn, až právě na ty co si dělali nároky na 1. řadu i když přišli pozdě. Všichni víte, že první řada je ale svým způsobem zlo. Chvilkama sem ztrácela prostor pod nohama a myslela sem že mě dav rozmačká o zábrany, ale byla sem v úplně divným stavu, kdy sem koukala na to co se přede mnou odehrává a byla sem tak v šoku, že mi to bylo jedno.

vyvázla sem s:
- bolestí za krkem
- boulí na ruce, rozměry asi: 5 cm šířka a 0,5 cm výška - bolí to
- modřinami všude kde sem se dotýkala zábran - nepříjemné
- a nakonec nejhorším úrazem se stala křeč v lýtkách, se kterou nevim co budu dělat
takže abych to shrnula - nestalo se mi vůbec nic, čekala sem že to bude horší

Ovšem mým největším fanatickým zážitkem se stává Mansonova láhev. On je házel pořád a to vážně pořád. Ani sem nespočítala kolik jich hodil, ale fakt moc. A nevim při jakým songu, sem uviděla že zase pije, chystá se házet a divá se mým směrem, řikám si hm, zas to hodí někam ho prdele...a ono ne:D Byl to okamžik, kdy sem viděla letět skoro plnou 0,5 l láhev přímo na můj nos tak agresivně hozenou. Ani nevím jak sem tak rychle zareagovala, ale! Chytla sem ji:D A zároveň sem chytla nějáký menší psycho a radost dohromady, že sem s ní začala třást a polila sekuriťáky. Dalším reflexem, bylo napít se. A měla sem výtečný pocit, že sem pila ze stejné láhve jako Manson:D Vím že je to k ničemu...

Ovšem nemám na zážitek Enkli, od které si Manson půjčil její koncertní vlajku, utřel si s ní rozkrok a hodil jí ji zpátky. To byla síla.

Závěrem chci poděkovat sekuriťákovi, který nás 6, co viděl čekat od 10 ráno, pustil přednostně dopředu. Spravedlnost existuje.

Byl to skvělej koncert. Trpím komplexem, že se mi vždycky ten poslední koncert zdá být nejlepší a teď to necítím jinak. Možná to bylo tím, že Marilyn Manson je pro mě vážně velká osobnost a někdy sem si říkala, jesli je vůbec možný že s někým takovým navazuju oční kontakt. I Twiggy Ramirez byl mým trnem v oku, ale trochu mě zklamal jeho výraz - moc naštvanej, znuděnej. Ale to je jedno. Důležitý je, že sem s tím koncertem spokojená. Sice sem nejdřív pochybovala, jestli to stálo za 990,- ale teď myslím že jo. Protože i ten nepovedenej konec a všechny ty nedokonalosti, tomu dodali originalitu a nedá se na to zapomenout. A chování Mansona, bylo chvilkama dost podobný tomu Mansonovi, co znám z videí na youtube a tomu co sem o něm slyšela. I když je jasné, že to rozhovně není úplně ten starý/mladý Manson a už tak nešokuje jako dřív. Nezbývá doufat, že za nějáký čas přijede znova, nezmrzačí svého bubeníka, příjde víc lídí, bude lepší celková organizace, bude víc šokovat a neutne to tak jako včera.

Ale nutno dodat - jasný, že tento koncert byl proti koncertům třeba z roku 1997 úplný nic a totální nuda. Kapela neměla žádný provokativní kostýmy a nekonalo se ani polívání červeným vínem, střepy, znehodnocování usa vlajek ani pánský tanga a korzet.

"You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene
And it's so fucking obscene
Obscene, yeah"There's whiskey in the jar

2. června 2009 v 13:49 | gree |  Bad and good things what happened to me
It's tuesday and everything sucks...

Zbývá pár hodin do koncertu Mansona...Těšim se až budu sedět ve vlaku a raplit že to nestihneme...
Už mě nebaví psát na blog jen proto, aby si moje články přečetlo pár prostějovských nul a mělo ze mě prdel celý odpoledne, protože lepší věci na práci nemají....To mě nenapadlo jak až sou nudní...Směšný kam až lidská blbost může zajít...
Nemůžu si pomoct, ale líbí se mi můj design. Je to sobecké a nedělám to, ale v tomhle případě to musím napsat...
Ano a zkusila sem to a nejde to...Píšu článek a je to takový podivný...No uvidím...
Víte co? Kvatka má krásně fialový vlasy...Bavilo mě barvit je a ještě předtím zesvětlovat...Že já nešla na kadeřnici...

...and my stupid friends got dumb idea, gonna go to the Manson's show.