Březen 2009

Fearless

30. března 2009 v 14:42 | gree |  Only spout of my thoughts
Ne každý pochopí. Ne každý dočte. Ne každý začne číst. Ne každý bude brát vážně. Ne každý bude vlídný.

- not for everyone -


There's something cold and blank behind her smile - again

30. března 2009 v 14:22 | gree |  Bad and good things what happened to me
Situace by se dala popsat totální tragédií.
Ode dneška se budu vysmívat, životním rozhodnutím typu: mám se vdát? ...Jaký je asi být v kůži člověka, který si má vybrat, svobodně, jestli riskne všecho a pokud vyhraje, vyhraje všechno a pokud prohraje, prohraje život doslova? Žádná možnost není jednoznačná, jedna horší jak druhá...A máte se rozhodnout...Nedokážu ani popsat jakej průser tahle situace je.
Už sem si myslela, že je z poloviny konec. A ono tohle....

And Kvatka said "Do it!"

29. března 2009 v 11:42 | greenei |  About myself
...A protože se Kvatky a jejího křiku velice bojím, byla sem donucena napsat nejtrapnější věc ever....Popravdě nechápu význam tohoto řetězáku, ale ok...

Chápejte, ona mě vydírá....

Pokud dobře chápu a Kvááťa si to nevysvětlila špatně, mám napsat, co přes den dělám...

Hey victim, should I black your eyes again?

25. března 2009 v 22:34 | gree |  Bad and good things what happened to me

Some of them want to use you
Some of them want to get used by you

I wasn't born with enough middle fingers
I don't need to choose a side


Everything sucks. Dnes sem nepřekonala (opět) svou povahu. Je milion věcí co nenávidím. A to, když za mě někdo odpovídá, na otázky, který se mě týkají nebo jsou mířeny na mě, je na žebříčku mnou nejvíc nenáviděných věcí hodně vysoko. Měla bych se naučit mírnit svou agresi a výbušnost.
A potom se nevině na něco zeptáte a člověk od kterého to nejmíň čekáte, vám do očí vmete tu nejhorší urážku. Joo dneska je cool den.
Možná to bylo tou modrou palestinou.
Revenge - that's all I'll need
Téma referátu do občanky je: sekty. Aspoň něco pozitivního. Vsadím se, že všichni napíšou jak jsou sekty hrozný a jak by se mělo věřit jen v boha a jak cokoli jiného strašně škodí lidstvu a páchá spoustu zla. Myslím, že to téma vezmu s nadsázkou a paní profesorka se bude divit. Třeba si potom taky bude myslet, že jsem vyšinutá a že určitě beru drogy. Ale za moje pobavení mi to stojí.
Štve mě, že někteří berou sport jako něco co lidé nutně potřebují. Ne nepotřebují. Každý to vidí jinak. Já se bez sportu obejdu a kdyby mi ho necpali ve škole (tělocvik) a v televizi (sportovní noviny), tak nebudu žádný sport vůbec registrovat a budu žít v klidu a míru, ale nééé pořád někdo bude kecat, že sport potřebuju, já říkám ne.
Taky mě baví jak si jedna paní myslí, že internet je jen zdroj zla a nákazy ovlivnitelné mládeže. Chachá. Kdybych netrávila ten čas, který ona nazývá časem volným, čili tím, kdy si máte vzít knihu a číst, na internetu, tak bych byla totálně mimo a nevěděla bych co se děje. Nic proti čtení knih. Jednu dobu sem četla pořád a bylo mi z toho fajn. Můj problém je, že se moc zavrtám do děje té knížky a to mě nebaví...Zároveň neubírám knihám poznatky a moudrosti, které z nich jde vyčíst.
Co mám udělat abych mohla chodit bez bolesti celého těla?


It's time to hate every motherfucker
that's in your way!


Řetěžák - trochu kopr

25. března 2009 v 18:33 | gree |  About myself

ukradeno od Charlotte, která to má od Takmari atd.

Strutter

25. března 2009 v 16:36 | gree |  Bad and good things what happened to me
He needs to open his eyes and don't be paranoid

I know a thing or two about him
I know he'll only make you cry
He wears his body like a lady
Everybody says she's lookin' good
And this fucker knows it's understood
Strutter


Jsem totálně odrovnaná z tělocviku. Moc tohle neřeším, ale teď je to mimořádné. Jednu chvilku sem si říkala, jestli náhodou sem si fakt něco neuděala, ale si to bude jen to, že mě někdo, pro koho je sport vším na světě, nutí skákat přes švihadlo, dělat sklapovačky a šplhat po tyči.
Joo sklapovačky, sem si říkala, to sem viděla na dvd Slipknot jak Joey dělá sklapovačky, řikám si joo to půjde. Uhm. Verča mi chytla nohy a vzhledem k tomu že ona vypadá naprosto jako Kalen z Korn, byla sem já Joey, kterej dělá sklapovačky a ona Kalen co drží nohy. Nutno říct, že neumím dělat sklapovačky jako Joey. Za minutu sem jich udělala 24, průměr byl 35:D

V pátek to vidím na velkou akci. Možná vůbec není velká, ale pro mě jo. Snad to ještě baruhska pošmelí. Přišla mi sms, cituji : "ahoj ati -blablabla jdeme do apolla-, maminka přišla a prej, ale nejdeš náhodou na nějáký neonacistický kapely že ne? :D ano, já přijedu z Osvětimi a půjdu na neonacisticky kapely" Od: Kvatice

Jsem vyléčená. Upravené úryvky z písně Strutter (náfuka) od Kiss, vystihují mé pocity z vyléčené nemoci. Je to idiot.

Včera mi byla ubrána zásluha. *pocit nespravedlnosti* Ale hezky sem s injekcema a jehlama utíkala domů. Ne že bych je ukradla nebo v nich byla nějáká droga. Jen obyčejná látka na snížení počtu krevních destiček. Byla mi položena otázka: nechceš se to tatínkovi naučit píchat? Co na to říct...Pro mě, člověka s panickým strachem z jehel, je to velice "lákavá" nabídka.
Chtěla bych se naučit kreslit tribal S.

You'll never grow up to be a big rock star

25. března 2009 v 14:05 | gree |  About myself
Disposable teen

Neuvěřitelné se stává normálním. Od mých 12ti let sem cítila tendenci a touhu být v kapele. Mít stres z vystoupení a mít tu úžasnou pokreslenou kytaru. Postupem času moje sny odcházely, protože každý se někdy dostane do věku, kdy mu dojde, že ne všechno se splní, že ne všechno je tak jednoduché a že vše není jen o štěstí. A tyhle okamžiky, uvědomování si reality sou nejlepší, protože to co chcete a o čem sníte, se většinou stane, když to nejmíň čekáte a tušíte.
Seděla sem v učebně č. 13 a čekala nudila se. Jako vždycky. A najednou slyším, jak mi kámoška říká, že potřebují ve školní kapele někoho na bass kytaru nebo kytaru a že bych to měla zkusit, protože na kytaru hraju a mám trochu přehled. Pak sem jen vnímala, jak řikám: sakra jo! a o půl třetí odcházím z domu na zkoušku, do té nejlepší zkušebny, co sem kdy viděla...
Dali mi do ruky bass kytaru, řekli návod a měla sem hrát. Nejdřív mě popadalo takovýto: hm to nemá cenu, nemůžu to zahrát, když tohle držím poprví v ruce. Ale šlo to. I když to byla primitivní písnička a pan bubeník mi práskal do činely pokaždý když sem měla brnkout na E strunu.
Byla sem z toho všeho tak zmatená a šťastná, že sem nevědomně, nahodila svůj otrávenej ksicht a oni si asi mysleli, že mi něco je:D to je další věc, co nenávídím, když někdo soudí co mi je podle toho jak se tvářím. Paradoxně tohle taky občas dělám.
Dlaším zážitkem toho dne, který musím vyzdvihnout, jsou bicí. Poprví sem si sedla za ty krásný Pearl bubny a Paiste činely. Chvilka na kterou sem už nějákej ten pátek čekala. Plánovala sem si jak jednou, na ně budu hrát a kam bouchnu a jaký to asi bude. Jenže mě to trochu zaskočilo. Nebyla sem schopná ani udržet rytmus kopák+bubínek, natož tak do toho přidat činelu. Ale nevadí.
Ani nevím, jak se tohle stalo. Byla to otázka jednoho dne a stalo se tolik věcí, na který sem čekala a přála si je celej život. Kdyby to tak bylo se vším.
Zásadní větou dne ovšem zůstává: " Tak za týden v pondělí další zkouška"

and some day you will rejoice like I rejoice

- Na moravě se může objevit nebezpečná puma, varují poláci -

22. března 2009 v 16:16 | gree |  My friends:)

kvaata ‎(13:53):
tak mě napadá

greenei ‎(13:53):
ano?:D

kvaata ‎(13:53):
bejvávalo vejvávalo bejvávalo špatně, za našich mladých let bejval svět jak dement bejvávalo bejvávalo bejvávalo špatně :D

greenei ‎(13:53):

:D :D :D :D :D :D :D
chceš říct že ted je dobře? :D
ale jo pohodaaa

kvaata ‎(13:53):
ne
ale bylo huř :D

greenei ‎(13:54):
po moravě běhá puma
celé prostějov si mysli že sme pozéři

kvaata ‎(13:54):
:D:D:D

greenei ‎(13:54):
ale bejvávalo špatně:D
ale bylo huř:D:D:Djoooo

greenei ‎(13:56):
jaktože tu pumu ještě nechytli

kvaata ‎(13:56):
třeba čekajou až ju chytime my
_D_D_D

greenei ‎(13:57):
:D:D:D:D:D:D
ale oni ju chcou živou:D


kvaata ‎(13:57):
no šak jo :D
ju chytime
a pak ju dáme na voditko

greenei ‎(13:58):
D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ty vole:D:D:D:D

kvaata ‎(13:59):
tak co s nou jiank chceš dělat ?D
a ještě nejdřiv se snou pundem projit kolem šparu :D
a pak až ju dáme cajtum
a nikam nebudem muset chodit
protože se vsadim
že ty lidi kery potrkáme zavolaj cajty že tam chodi nějak dvě lamy s umou
pumou
tak přijedou cajti sami:D

greenei ‎(14:02):
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

greenei ‎(14:05):
hej ale co když ju někdo zabije

kvaata ‎(14:05):
tak ji vemem na voditko apotahnem ju sebou kolem šparu :D

greenei ‎(14:05):
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kvaata ‎(14:05):
a bude to cool ještě vic:D:D:D

greenei ‎(14:06):
a co když nás zabije dřív jak ju dáme na voditko:D

kvaata ‎(14:06):
tak ona dá na voditko nás a piotáhne nás kolem šparu


- moravského nářečí si nevšímejte, my to nemyslíme vážně....-"Tajuplná sebevražda, bylo v tom emo?"

22. března 2009 v 12:24 | gree |  Only spout of my thoughts
a je to tady zase


Ráda bych se vyjádřila. Jednou můj brácha řekl, že nova, je nespolehlivé, neobjektivní zpravodajství, které nenechá lidi utvořit si vlastní názor na věc. Já s ním už dlouho musím souhlasit. A můžete mi sakra říct, co je ten článek za blbost?
Co má emo společenýho s křížema na krku,koho zajímá, že měla divný kamarády?
Já to nechápu. Oni si asi trochu pletou termíny. A já se pak divím, že mi lidi nadávaj do emáků, když mám triko Iron Maiden. Já vim kdo za to může!
A sakra co do toho pletou kříže a emo. Pozor, tímto se emo stylu nezastávám, vy víte jak to moc nenávidím. Ale i kdyby ta borka byla nějáký emo nebo cokoli jinýho, nemůže to za to, že se oběsila! Už sem o tom jednou mluvila v souvislosti se Slipknot. Ona sama to udělala svojí vůlí. Protože kříž na krku za ní nepřišel a neřekl "musíš se oběsit". A pokud to udělala, kvůli nějákýmu emo stylu, tak nebyla psychicky v pořádku, ale pořád se o tom nedá mluvit, jakože ji k tomu vedl její "styl".
Jak já tohle nenávidim. Emo a kříže ty jo. Ten kdo ten článek napsal, byl totálně kretén.
A jaký podivný kamarády! Rodiče mých kamarádů mě v podstatě nenávidí, protože si stejně, jako tihle idioti, myslí, že sem vůdce nějáké sekty, že když mám černej kabát tak beru drogy a nevim co dál a víte co? Já se jim ani nedivím, když jim mas média podsouvají tyhle sračky....No jistě proč já se nad tím vůbec pozastavuju...Chudák holka. Třeba taky nenáviděla emo. Třeba měla svoje důvody, který nikdo nevěděl a co tady z ní teď dělají...
A k tomu článku pod tím, něco s Ruskem, podle toho co sem četla jinde, neměli s emo stylem naprosto nic společnýho.

Ano a vy, co máte na krku znak satana, triko Slayer a další černé oblečení a podobné věci, doufejte, že co nejvíc lidí se dnes bude dívat na novu...A pak se hlavně nedivte až půjdete po ulici a lidé na vás budou pokřikovat "emo", až vás budou nesnášet rodiče vašich kamarádů a budou se nechávat jejich děti ve vaší společenosti, abyste je nááhodou nedonutili udělat něco špatného...Kde že je ta spravedlnost? A kde je to, že každý člověk je sám za sebe zodpovědný?

"A když je víkend tak 've dvě před školou' a pak tam, kam nás naše demence zavede." - Kvatka Kvatková

22. března 2009 v 11:45 | greenei |  The best trips and days with my friendsSuprice me

Demence. A potom jen "fuck fuck fuck fuck up on it!". Byla sobota a to je nejlepší den na menší obvyklý PV trip. Tentokrát nás nohy zavedly na pole. Když vidim pole, vzpomenu si na All Hope Is Gone. Nenávidím přírodu a proto mě zajímá, proč na mě tak skvěle zapůsobila.
Situace: sedíte u pole,skoro v poli, na tuhé hlíně - ideální hlína, nejsou tam mravenci -, je skoro večer, slunko svítí docela příjmně, protože není zima a je hezký nebe, pozorujete jak po poli běhají zajíci, byli blízko, bála sem se jestli nejsou zdegenerovaní a nezabijí nás, skvělý místo, za chvilku zpozorujete, že se před váma vytváří kopec hlíny...Krtek! Bylo to mé první setkání s krtkem, nikdy před tím, sem ho neviděla, ale ani ted sem ho neviděla úplně. Vím, že sme s Kvatkou jen stály, fascinovaně čuměly na pohybující se hlínu a čekaly až se vyhrabe.
Zní to jako bych popisovala nějáký rande sakra!:D
Neee, to bylo vysoce debatní odpoledne, kdy se vám po Coca Cole a Coca Colovým lízátku zdá prostějov malý. Jeden prostějov nestačí!
To místo je strašně skvělý. Já věděla že je skvělý. Chodim tam od dětství. Ale nikdy se nenašla chvilka, kdy si sednete, čumíte na pole a všechno je vám jedno. Zní to divně. Takový místo bylo potřeba. Jen je ve špatném teritoriu...

When the ambulance arrived,
there was nothing they could do to save your life,
there wer pieces here and pieces there,
found some bubblegum stuck in your hair...